IgoBet casino review: ons aanbod in het kort
2026 is het jaar waarin we zijn opgericht. Wie zoekt naar IgoBet betrouwbaar, ziet bij ons een welkomstaanbod van 600% tot € 10.000 en 800 gratis spins. De Kansspelautoriteit is onze toezichthouder, waardoor onze activiteiten onder dit toezicht vallen.
| Exploitant | NEW TECH LIMITADA |
|---|---|
| Registratienummer | 3-102-283100 LTDA |
| Toezichthouder | Kansspelautoriteit |
| Opgericht | 2026 |
| Welkomstaanbod | 600% tot €10.000 |
| Minimale storting | €25 |
| Uitbetalingen | Tot 48 uur of 3–5 werkdagen, verschillende bronnen |
| Valuta's | EUR (€) |
| Klantenservice | Live chat · Email · Telegram · Instagram · WhatsApp |
| App | iOS · Android · Mobile browser · PWA |
| Minimumleeftijd | 18 |
IgoBet · Waarom spelen bij ons
Uitbetalingstermijn
Een uitbetaling duurt maximaal 48 uur of 3–5 werkdagen, afhankelijk van de gebruikte betaalmethode.
Twee talen
Je kunt de website gebruiken in het Nederlands of Engels.
Visa vanaf € 20
Met Visa kun je storten vanaf € 20.
Altijd beschikbaar
Je kunt 24/7 bij ons terecht.
Monday Live Reload
Monday Live Reload geeft 25% tot € 200.
iOS-app
We hebben een app voor iOS.
Bonussen en promoties: IgoBet betrouwbaar
We hebben promoties voor reloads, gratis spins, sport en casinobonussen. Een bonuscode heb je niet nodig om een bonus te gebruiken. Het welkomstaanbod verschilt per domein en loopt uiteen van € 1.000 plus 150 gratis spins over drie stortingen tot een pakket van € 10.000 over tien stortingen.
Ons welkomstpakket bestaat uit verschillende bonuspercentages, maxima en gratis spins bij de eerste tien stortingen, waaronder 100% tot € 500 en 100 gratis spins bij de eerste storting. IgoBet heeft geen bonus zonder storting. Winst uit gratis spins heeft een rondspeelvereiste van 35 keer; voor de casino welkomstbonus is dat 40 keer. Gratis weddenschappen moeten worden ingezet met odds van 1.90 of hoger.
Begin met kleine bedragen wanneer je de site leert kennen. Rond je verificatie vroeg af, want die wordt vóór je eerste opname gevraagd.
- Monday Live Reload25% tot €200
Minimale storting €20
- Wednesday Free Spins100 gratis spins
Minimale storting €50 · Woensdag
- Friday Reload - Freebet30% tot €200
Vrijdag
- WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
- Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging
- Level Up Prizes
- MULTI BOOST UP TO 200%200%
- Tuesday Reload - Freebet
- 1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
- 2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
- 3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
- 4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
- 5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
- 6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
- 7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
- 8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
- 9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
- 10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
- 1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
- 2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
- 3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
- 5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
- 7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
- MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
- SuperOdds
- Maandag25% tot €200
Maandag
Storten en opnemen
- Visa€20 · storten en opnemen
- Mastercard€20 · storten en opnemen
- Revolut€20 · Alleen storten
- Apple Pay€20 · storten
- Google Pay€20 · storten
- N26€20
- Bankoverschrijving€20
- ING€20
- ABN AMRO€20
- Rabobank€20
- iDEAL€20
- BitcoinJa · storten en opnemen
- EthereumJa
- DogecoinJa
- Cryptovaluta€20
- bankkaartJa · €20
- storten€20
- opnemen€40 · 48 uur of langer
In de kassa worden betalingen in EUR (€) verwerkt. Voor opnemen geldt een minimum van € 40, terwijl het maximale bedrag € 5.000 is.
Uitbetalingen kunnen worden aangevraagd vanaf € 40. De limieten voor uitbetalingen bedragen € 5.000 per dag, € 10.000 per week en € 20.000 per maand. Goedkeuring van een uitbetaling kan tot 2 dagen duren.
Voor betaalkaarten gelden maximaal 10 stortingen per dag en 40 per maand, met limieten van € 10.000 per dag en € 15.000 per maand. Een opname kan 48 uur of langer duren.
Veiligheid en eerlijk spel
Houd er rekening mee dat gokken verslavend kan zijn en speel daarom verantwoord. Voor informatie en hulp bij kansspelverslaving kun je terecht bij beGambleAware.org. De minimumleeftijd is 18, waardoor deelname onder die leeftijd niet is toegestaan.
NEW TECH LIMITADA is de exploitant en staat geregistreerd onder 3-102-283100 LTDA op PROVINCE 06 PUNTARENAS, CANTON 11 GARABITO, JACÓ, PASTOR DÍAZ AVENUE, EAST SIDE OF THE MUNICIPALITY OF GARABITO, PLAZA JACÓ, OFFICE 3, GARABITO, PUNTARENAS, COSTA RICA, in Costa Rica. De aanwezigheid van een KSA-licentie is niet bevestigd. Het nummer van een internationale goklicentie is niet onafhankelijk geverifieerd.
IgoBet heeft geen vergunning van de Kansspelautoriteit en is daarom niet legaal in Nederland. Wanneer je meer hebt gewonnen dan je hebt ingezet, moet je zelf aangifte doen en 37,8% kansspelbelasting betalen over het verschil. Er wordt ook gemeld dat er nergens informatie over verantwoord gokken staat en dat volgens de bot alleen het account kan worden gesloten.
- ToezichthouderKansspelautoriteit
- ExploitantNEW TECH LIMITADA
- Registratienummer3-102-283100 LTDA
- AdresPROVINCE 06 PUNTARENAS, CANTON 11 GARABITO, JACÓ, PASTOR DÍAZ AVENUE, EAST SIDE OF THE MUNICIPALITY OF GARABITO, PLAZA JACÓ, OFFICE 3, GARABITO, PUNTARENAS, COSTA RICA
- LandCosta Rica
- Minimumleeftijd18
Veelgestelde vragen over acties
Hoeveel gratis spins krijg ik bij deze acties?
Wednesday Free Spins geeft 100 gratis spins; 10th Casino Bonus geeft 500 gratis spins; 1st Sport Bonus en 2nd Sport Bonus geven elk 30 gratis spins; 3rd Sport Bonus geeft 40 gratis spins en 5th Sport Bonus geeft 50 gratis spins.
Welk percentage wordt aan mijn storting toegevoegd?
Monday Live Reload voegt 25% toe, Friday Reload - Freebet 30%, 9th Casino Bonus en 10th Casino Bonus elk 50%, 1st Sport Bonus 50% en 2nd Sport Bonus 75%.
Vanaf welk bedrag kan ik aan deze acties deelnemen?
Monday Live Reload vereist een minimale storting van € 20 en Wednesday Free Spins een minimale storting van € 50.
Tot welk bedrag loopt de bonus per actie op?
Monday Live Reload en Friday Reload - Freebet lopen elk op tot € 200; 9th Casino Bonus tot € 2.000; 10th Casino Bonus tot € 500; 1st Sport Bonus tot € 100 en 2nd Sport Bonus tot € 200.