IgoBet

IgoBet bonuscode

IgoBet casino no deposit bonus code geeft toegang tot een welkomstaanbod met 600% match, maximaal €10.000 bonus en 800 gratis spins.

600% match op welkomstaanbodMaximale bonus: €10.000800 gratis spins

IgoBet · Bonussen en promoties

35 keer is de inzetvereiste voor winst uit gratis spins, of 40 keer bij de casino welkomstbonus. Bij IgoBet nederland heb je geen bonuscode nodig om een bonus te gebruiken. De welkomstbonus verschilt per bron en per domein: het aanbod loopt van € 1.000 plus 150 gratis spins over drie stortingen tot een pakket van € 10.000 over tien stortingen.

Ons welkomstpakket bestaat uit verschillende bonuspercentages, maxima en gratis spins voor de eerste tien stortingen. Bij de eerste storting hoort onder meer 100% tot € 500 en 100 gratis spins. IgoBet heeft geen bonus zonder storting. Winst uit gratis spins valt onder een inzetvereiste van 35 keer, of 40 keer wanneer de casino welkomstbonus geldt.

Gratis weddenschappen moeten worden ingezet met odds van 1.90 of meer. Monday Live Reload is een reload waarbij 25% tot € 200 wordt toegevoegd; de minimale storting daarvoor is € 20.

De minimale storting van Wednesday Free Spins is € 50 en deze promotie loopt op Woensdag. Friday Reload - Freebet werkt met 30% tot € 200 en loopt op Vrijdag. WELCOME SPORT BONUS is een Sport-bonus van 500% tot € 1.500 met 200 gratis spins. MULTI BOOST UP TO 200% heeft een matchpercentage van 200.

Tuesday Reload - Freebet is een reload. De eerste tien casinobonussen lopen uiteen van 100% tot € 500 met 100 gratis spins bij de eerste aanbieding tot 50% tot € 2.000 bij de negende aanbieding. De tweede casino-aanbieding geeft 75% tot € 750 met 50 gratis spins, terwijl de derde 50% tot € 1.000 met 75 gratis spins geeft.

De vierde casino-aanbieding geeft 50% tot € 500 en de vijfde 50% tot € 750. De zesde geeft 50% tot € 1.000 en de zevende 50% tot € 1.500.

De achtste geeft 75% tot € 1.500 met 75 gratis spins, en de tiende geeft 50% tot € 500 met 500 gratis spins. De eerste Sport Bonus geeft 50% tot € 100 met 30 gratis spins. De tweede geeft 75% tot € 200 met 30 gratis spins, terwijl de derde 100% tot € 300 met 40 gratis spins geeft.

De vijfde Sport Bonus geeft 125% tot € 300 met 50 gratis spins, en de zevende geeft 150% tot € 600 met 50 gratis spins.

MultiBoost Bonus is een reload die je winst op elke weddenschap tot 200% kan verhogen. SuperOdds is een reload. Maandag is een reload met 25% tot € 200. Invite friends and earn up to €1,000 for each Invite en Level Up Prizes zijn eveneens promoties.

De bedragen en voorwaarden verschillen per aanbieding, waardoor de passende bonus afhangt van de promotie die je kiest. Lees de rondspeelvereiste en de deadline voordat je een code gebruikt. Controleer welke spellen meetellen voor het rondspeelvereiste voordat je begint.

  • Monday Live Reload25% tot €200

    Minimale storting €20

  • Wednesday Free Spins100 gratis spins

    Minimale storting €50 · Woensdag

  • Friday Reload - Freebet30% tot €200

    Vrijdag

  • WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
  • Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging
  • Level Up Prizes
  • MULTI BOOST UP TO 200%200%
  • Tuesday Reload - Freebet
  • 1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
  • 2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
  • 3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
  • 4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
  • 5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
  • 6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
  • 7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
  • 8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
  • 9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
  • 10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
  • 1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
  • 2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
  • 3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
  • 5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
  • 7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
  • MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
  • SuperOdds
  • Maandag25% tot €200

    Maandag

IgoBet casino · Voorwaarden van de welkomstbonus

De welkomstaanbieding geldt over 10 stortingen en bedraagt 600% tot € 10.000 plus 800 gratis spins. Bij slots telt 100% van de inzet mee voor de rondspeelvereiste, terwijl live casino met 10% meetelt.

VoorwaardenAanbod
Aanbod600% tot €10.000 + 800 Gratis Spins
Bonuspercentage600%
Maximale bonus€10.000
Gratis spins800
Stortingen in het pakket10
Minimale storting€25–€30 voor afzonderlijke aanbiedingen, afhankelijk van de bron
Inzetvereistex40
Geldig7 dagen
Maximale inzet€5
Bonuscodegeen
Bijdrage van spellen%
gokkasten100%
live casino10%

IgoBet casino no deposit bonus code

Cashback en rakeback lopen op met je VIP-niveau. Een hoger VIP-niveau kan daardoor leiden tot meer cashback of rakeback.

  • Rakebacktot 15% · tot 15%
  • Daily Cashbacktot 20% · tot 20%

Toernooien

Speel mee aan Hell or Win 185,000 EUR. Dit toernooi heeft een prijzenbedrag van € 185.000.

  • Hell or Win 185,000 EUR

    185,000 EUR

IgoBet: veelgestelde vragen

Voor hoeveel stortingen geldt de welkomstbonus?

De welkomstbonus geldt voor 10 stortingen.

Wat is de minimale storting voor de welkomstbonus?

De minimale storting is €25–€30 voor bepaalde aanbiedingen, afhankelijk van de bron.

Welke rondspeelvereiste geldt voor de welkomstbonus?

De rondspeelvereiste voor de welkomstbonus is 40, oftewel x40.

Hoe vaak moet de welkomstbonus worden rondgespeeld?

De welkomstbonus heeft een rondspeelvereiste van 40, oftewel x40.